Sunday, March 4, 2018

Az éhezők viadala: Futótűz 2013 Teljes Film Magyarul Online

★★★★☆

Felhasználói pontszám : 8.0/10 (8731 értékelés alapján)

Katniss Everdeen a 74. Éhezők viadala győzelme után biztonságban visszatér szülővárosába, győztes társával Peeta Mellarkkal. Sikerük azonban azt jelenti, hogy hátrahagyva családjukat és barátaikat útra kell kelniük, hiszen részt kell venniük a Győztesek körútján. Útközben Katniss már látja, hogy lázadás készül, de a Kapitólium még mindig erős kézben tartja a 12 körzetet, Snow elnök pedig belefogott a 75. Éhezők Viadala előkészületeibe, ami egy olyan életre-halálra szóló verseny, mely örökre megváltoztathatja Panem országát.

Bevétel : $883 105 543

Az éhezők viadala: Futótűz | Online-Filmek.me Filmek ...
Az éhezők viadala: Futótűz (2013) Kategória: Akció, Sci-fi, Kaland Online-Filmek.me film, sorozat adatlapok, színész adatbázis regisztráció nélkül.
Az éhezők viadala: Futótűz - PORT.hu
Az éhezők viadala - Futótűz Bár Suzanne Collins trilógiájának második része csupán átvezetés, az ...
Az éhezők viadala: Futótűz – Wikipédia
Az éhezők viadala: Futótűz (angolul: The Hunger Games: Catching Fire) egy 2013-as amerikai sci-fi-kalandfilm, amely Suzanne Collins – Az éhezők viadala című regényének második kötete, a Futótűz alapján, mely Az éhezők viadala folytatása.
Az éhezők viadala: Futótűz online teljes film - moovie.cc
Online film ingyen: Az éhezők viadala: Futótűz (2013) - Regisztráció nélküli, gyors filmnézés, ingyen! Rengeteg online teljes film adatlap.

Avi. BDrip. DVDrip. Filmek. Teljes. Watch Free. letöltés. Videa. Filmnézés. Indavideo. iPad. Magyarul. MP4. HD. Elemzés. Stream.1080p. Angolul. Ingyen. Full Movie. 4K Blu-ray. Film online. iPhone. Vélemények. 480p. Android. 720p.. Kritika. Download. Szereplők